امداد باطری شبانه روزی شیراز

امداد باطری شبانه روزی شیراز

 امداد باطری شبانه روزی شیراز | فروش باطری در شیراز | تعویض باطری در محل | فروش باتری شبانه روزی | فروش باطری با گارانتی در شیراز | سفارش تلفنی باتری در شیراز | امداد باتری شیراز | تعویض باتری شیراز | قیمت انواع باتری در شیراز |

نجمی مکانیک اولین فروشگاه باتری در شیراز است که کلیه خدمات خود را به صورت آنلاین و تلفنی به شما عزیزان ارائه می‌کند. در هر کجای شیراز که باشید تنها یک تماس تلفنی با نجمی مکانیک شیراز فاصله دارید.

نجمی مکانیک تمامی خدمات مربوط به امداد باتری در شیراز از جمله فروش باتری در شیراز، فروش باتری ایرانی در شیراز، فروش باتری خارجی در شیراز، امداد باطری شبانه روزی شیراز، تحویل باتری در محل، مشاوره درباره انتخاب باتری مناسب ماشین شما، تحویل باتری در محل در شیراز و … را فقط با یک تماس به مشتریان خود ارائه می‌کند.به ما اعتماد کنید.

فروش باطری شیراز :۰۹۱۷۲۰۲۷۲۲۰

فروش انواع باطری ها حتی به صورت شبانه روزی در تمام نقاط شیراز.

امداد باطری شبانه روزی شیراز

امداد باطری:

امداد باطری شبانه روزی شیراز در تمامی لحظات در کنار شماست. اگر هر زمان از شبانه روز باطری اتومبیل شما دچار مشکل شد و یا به هر دلیلی قصد تعویض باطری شیراز داشتید، تنها کافی است با امداد باطری شیراز تماس بگیرید تا متخصصان ما خودشان را به شما برسانند، سیستم برق خودرو شما را عیب یابی کنند.

در صورت بروز مشکل از باطری ماشین، ما باتری شما را در محل تعمیر یا تعویض خواهیم کرد.

با استفاده از خدمات امداد باطری شبانه روزی شیرازمی‌توانید مزایای بسیاری دریافت کنید.

برای مثال با استفاده از خدمات تعویض باتری شیراز، هزینه را درب منزل و یا در محل پرداخت نمایید؛ در تعویض باتری شیراز، تیم متخصص ما سال ها در این زمینه تجربه دارند و به راحتی و با صحیح ترین روش ممکن این خدمات را به شما ارائه خواهند کرد.

زمانی که برای تعویض باطری در شیراز اختصاص خواهید داد، بسیار کمتر از روش های دیگر خواهد بود.

تمام باطری های ما دارای گارانتی هستند و تنوع آن‌ها شما را شگفت زده خواهد کرد.

متخصصانامداد باطری شبانه روزی شیرازما علاوه بر بررسی وضعیت باتری به عیب یابی و تعمیر دینام ماشین در محل شیراز هم خواهند پرداخت تا زیان های احتمالی به باتری شما را خنثی کنند.

انواع باطری هاایرانی و خارجی با گارانتی( امداد باطری شبانه روزی شیراز):

صبا باطری

نیروگستران خراسان

اوربیتال

شارک

 هگزا

خدمات تعویض باطری در محل :

در این خدمت شما می‌توانید در صورت خرابی باطری ماشین خود در شیراز، با نجمی مکانیک ۰۹۱۷۲۰۲۷۲۲۰ تماس حاصل فرمایید تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن از میان باتری های متنوع ما یک باطری را انتخاب نموده و سفارش دهید(امداد باطری شبانه روزی شیراز).

مکانیک سیار در شیراز

در نجمی مکانیک علاوه برامداد باطری شبانه روزی شیراز ، مکانیک سیار در شیراز نیز ارائه می‌گردد.

خدمات این بخش عبارتند از:برق و سیم کشی ماشین در محل شیراز ‘ تعمیر استارت ماشین در محل شیراز ‘ تعمیر دینام ماشین در محل شیراز ‘ تست و شارژ گاز کولر در محل شیراز ‘ تعویض تسمه تایم و تسمه دینا انواع خودروها و…..

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.